Деталі: У понеділок відбудеться фінал Східної конференції

Понеділкова гра «Чарджерс» і «Айлендерс» брали участь у першій грі з семи найкращих інінгів фіналу Східної конференції в плей-офф 2020 року в понеділок… Тампа-Бей і Нью-Йорк раніше грали в плей-офф.Два рази віч-на-віч «Чарджерс» виграли серію… «Тампа-Бей» перемогла «Айлендерс» у п’яти іграх у чвертьфіналі Східної конференції 2004 року.Перші чотири гри завершилися з рахунком 3:0.The Chargers. Команда виграла три гри (Гра 1, Гра 3 і Гра 4) у закритій грі воротаря Нікола, яка є єдиною в історії НХЛ з принаймні чотирма іграми поспіль.Призупинено початок серії (також: 2002 CQF OTT vs. PIT);«Болтс» продовжить вигравати перший чемпіонат організації, і поки що це лише Кубок Стенлі 2004 року… «Чарджерс» все ще в Східній конференції в 2016 році. У півфіналі проти «Айлендерс» вони виграли п’ять ігор.Болти програли вдома першу гру з рахунком 5-3.Перед чотирма іграми поспіль, у тому числі двома іграми в Брукліні в овертаймі (третя гра 5-4 OT W і четверта гра 2-1 OT W)…Рекорд Тампа-Бей у 2019 році становить 1-2-0 -20 ігор регулярного сезону проти остров'яни;Raiden 5-2 1 листопада Сонце зайшло на Лонг-Айленд 9 грудня на AMALIE Arena з рахунком 5-1, а потім завершив серію сезону домашньою перемогою 3-1 8 лютого. Це шостий раз, коли Boltes команда виграла чемпіонат ліги.Переможна серія з 29 січня по 17 лютого… Стівен Стемкос забивав і забивав (2-1–3 очки) проти «Айлендерс» у сезоні 2019-20….Андрій Василевський (Andrei Vasilevskiy) 1-1–0 Нью-Йорк у сезоні 2019-20, GAA – 2,54, а коефіцієнт збереження – 0,884.
За останні шість сезонів Чарджери вчетверте брали участь у фіналі Східної конференції та вп’яте за останні десять сезонів у бліці… Поява фіналу Східної конференції стала шостою в історії Tampa Bay. Болт займає 2-е місце у фіналі Східної конференції з трьома історичними рекордами.Вони перемогли в Кубку Стенлі у 2004 році та в грі 2015… Бліц був 10-16 разів у першій грі, у тому числі 1-1 у плей-офф 2020… У першій грі фіналу Східної конференції болт завжди 3-2… «Тампа-Бей» виграла серію з чотирьох перемог у плей-офф, яка є в плей-офф НХЛ. Найдовша серія активних перемог, четверта в усіх плей-офф… «Чарджерс» виграли сім із восьми останніх ігор плей-офф… плей-офф 2020 року, рейтинг перемог Болта найвищий (0,769).
Воротар «Тампа-Бей» Андрій Василевський здобув 47 перемог і 45 поразок у своїй п’ятій кар’єрі в плей-офф проти BOS — другий найнижчий рекорд у його кар’єрі в плей-офф. Завершив другий раунд… Василевський третій сезон поспіль на Везена Трофі, щоб досягти фіналі та є єдиною командою, яка грає кожну хвилину за команду в плей-офф 2020. Воротар… Василевський здобув сім перемог у останніх восьми стартах плей-офф і привів усіх воротарів НХЛ до перемог (10) у плей-офф 2020… з 2018 року Василевський має здобув найбільше перемог у плей-офф серед воротарів НХЛ (21) з початку року, розділивши перше місце з Тууккою Раском і Брейденом Холтбі… У плей-офф 2020 року решта чотирьох основних воротарів команди… Василівський пропустив два або менше голів у в останніх трьох іграх плей-офф, забивши загалом вісім голів у 13 іграх.
Захисник «Блискавки» Віктор Гедман забив свій перший овертайм у п’ятій грі з BOS.Це був перший гол у овертаймі в його кар'єрі.М’яч… Хедман також додав асист у п’ятій грі для другої багатоочкової гри плей-офф 2020 року.… Хедман приєднався до Брейден Пойнта (п’ята гра 2020 року проти CBJ) і Мартіна Сент-Луїса (п’ята гра ECQF проти NYI та шоста гра 2003 ECQF у грі 3SH WSH), ставши єдиним бомбардиром у овертаймі, ким Гедман став третій блискавичний захисник, який забив гол у овертаймі в плей-офф, приєднавшись до Джейсона Гаррісона (New York International Game Show 4th ECSF) і Дена Жірарді (Ден Жірарді) (BOS у 4-й грі 2018 року)… Хедман завершив другий раунд проти BOS і забив чотири голи.Це його ECSF 2016 проти Нью-Йорка У серії ігор Стейт Університет, блискавичний рекорд захисника в плей-офф, це більшість його голів… Гедман має п’ять голів у плей-офф 2020, що також блискавично Рекорд за найбільшою кількістю голів голи, забиті захисником у сезоні плей-офф, побивши свій рекорд із чотирьох голів у плей-офф 2016 року… Гайдман набрав чотири очки у другому раунді з п’яти ігор (4-2) –6 очок)… Гайдеман займає сьоме місце серед захисників НХЛ у списку бомбардирів плей-офф 2020 року та посідає друге місце за кількістю забитих м’ячів.
Вкажіть напрямок Центр Болта Брейден Пойнт (Brayden Point) у своїх останніх трьох іграх і четвертій багатоочковій грі плей-офф 2020 року, друга багатоочкова гра, виграна в п’ятій грі проти BOS Дві результативні передачі… очки продовжили його переможну серію до шести ігор ( 2-9-11 очок.), і його кар'єра порівнянна з очками плей-офф, встановленими раніше в цих плей-офф (у 3-3-7 очок у перших 6 іграх плей-офф 2020 року)… Поінт - перший гравець НХЛ з тих пір , Корі Стілман (Cory Stillman) у 2006 році (7 GP і 13 GP) мають результати в декількох шести іграх в одному плей-офф… Пойнт має 13 результативних результатів в останніх 14 іграх плей-офф з плей-офф 2019 року… Поінт фінішував першим у другому раунді , він зробив 7 результативних передач проти BOS, встановивши рекорд для Чарджерів за кількістю результативних передач у серії плей-офф… Пойнтер виграв другу поспіль серію активних результативних передач НХЛ у 6 іграх поспіль і зрівнявся на третьому місці. Загальна серія перемог у плей-офф 2020… Point's серія з шести перемог tпосів третє місце в серії плей-офф 2020 року.
У той час Микита Кучеров, правий фланг Микити Кучерова, не зміг завершити п'яту партію проти BOS, але зрівнявся у другому раунді (2-5-7 очок).два.…Кучеров у двох багатоочкових партіях.Він брав участь у трьох останніх іграх плей-офф і чотирьох багатоочкових іграх… Кучеров зрівнявся з Мартіном Сент-Луїсом за найбільшою кількістю в історії плей-офф Lightning.У двох багатоочкових іграх.
Раніше в плей-офф Кучеров уже замінив «Чарджерс» як головну результативну команду в плей-офф, і йому потрібен був гол, щоб замінити головну результативну команду Болтеса.
Збільшення результативності Лівий вінгер «Лайтнінг» Ондрей Палат (Ondrej Palat) забив свій перший гол у 5-й грі проти BOS, продовживши свою переможну серію до чотирьох ігор, з «Чарджерс» у постсезоні Найдовший такий рекорд в ігрових матчах і приєднується до Стівена Станкоса (2018 р.) , 2015), Вінсент Лекавальє (2007) і Мартін Сент-Луїс (Martin St. Louis) (2003)…Парат набрав очки у всіх п’яти іграх другого раунду, створивши нові очки за кар’єру в більшості послідовних ігор плей-оф.Palat will TBL playoffs Набір для запису кількості ударів у п’ятому інінгу (10);в останніх двох іграх на його рахунку 15 голів…Парат перевершив нинішнього одноклубника Алекса Кіллорна (Alex Killorn), зі своїм п’ятим голом у грі вийшов на четверте місце серед лідерів бомбардирів плей-оф Тампа-Бей (Tampa Bay).
Удаваний захисник Кевін Шаттенкерк (Kevin Shattenkirk) віддав дві результативні передачі в п'ятій грі проти BOS, своїй першій багатоочковій грі в плей-офф 2020 року та його постсезону Сьома гра в його кар'єрі (перша гра після другої гри DAL WCSF у 2016)… асистує в плей-офф 2020 у п’яти іграх (посідає 16-те місце в команді НХЛ D)
Подальший шлях Друга сесія – середа, 9 вересня до 20:00 Третя сесія – п’ятниця, 11 вересня до 20:00 Четверта сесія – 13 вересня – середа вдень до третьої сесії, п’ята сесія*-9 З 15 до наступного дня 8 ночі 6*-17 вересня до 8:00-8 ночі 7*-19 вересня, п'ятниця-19:30 *За потреби
Потрібна додаткова інформація та оновлення результатів у реальному часі?Клацніть тут, щоб підписатися на розсилку розсилки посібника Game Day 2019-20.

Час публікації: 07 вересня 2020 р